Najpopularniejsze produkty marki Dolina Noteci dla kota

Marka Dolina Noteci to jedna z najpopularniejszych marek produktów dla kota. Nie dziwi więc ogromne zainteresowanie nią pośród internetowych kupujących. Warto zaznaczyć, że jest to również wysoko oceniana pod względem jakości karma dla kotów.

W tym spisie rankingowym prezentuje najpopularniejsze produkty tej firmy. Warto zaznaczyć, że tym razem od góry mamy najpopularniejsze produkty, a niżej te coraz mniej popularne. Źródła zrzutów ekranu pochodzą z serwisu ceneo.

Najpopularniejszy produkt to karma PREMIUM MIX w cenie około 52 złotych. Warto zaznaczyć, że mamy tutaj kilka smaków karmy, dzięki czemu możemy być pewnie, że nie znudzą się one naszemu kotu. Warto dodać również, że jest to karma uniwersalna typu mokrego, oznacza to, że nasz kot może ją jeść dowoli.

Jak się okazuje najpopularniejszą karmą smakową jest DOLINA NOTECI PREMIUM w cenie trochę ponad 4 złotych. Posiada ona bardzo dobre recenzje.

Prócz tego na 3 miejscu mamy danie dla dorosłych kotów w formie saszetki o wadze około 85 gram i cenie nie przekraczającej 2 złotych i 50 groszy.

Teraz czas na popularną nowość – czyli serię natural z Doliny Noteci. Na tym miejscu mamy królika w cenie około 4,50 za 400 gram produktu. Jest to świetna cena i jeszcze lepszy produkt.

Podsumowując w skrócie są to świetne produkty, które na pewno warto wziąć pod uwagę podczas żywienia swojego kota. Już niedługo postaram się dla was przetestować którą z karm i dam wam znać jak się sprawują.

Sprawdź również

Przysmaki dla kota ranking – co warto podać naszemu kotu

Ranking Wędek dla kota – TOP 5

Najpopularniejsze karmy dla kotów sterylizowanych TOP 10 – styczeń 2020

Kocie rankingi – dlaczego nadszedł nasz czas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *