Ranking żwirków dla kotów – TOP 5

Kot w domu to i żwir w domu. Inaczej być nie może. Dobry jakościowo żwirek pomaga nam nie tylko zadbać o miejsce gdzie kot może poczuć się swobodnie i załatwić swoje potrzeby, ale również chroni dom przed kocimi wariacjami. Istotne jest to, aby się nie rozsypywał i dobrze absorbował wszystko co na niego się wyleje.

W tym zestawieniu prezentuję 5 najpopularniejszych żwirków dla kota w okresie ostatniego tygodnia.

DIAMENTIQ Natural 3,8l – żwirek silikonowy

Najpopularniejszy żwirek to co ciekawe odmiana sylikonowa o bardzo małej pojemności 3.8 litra. Producent zapewnia, że żwirek nie przykleja się do łapek i dobrze chłonie wszelką wilgoć.

CATS BEST EKO PLUS ŻWIREK DREWNIANY 40L 17,2KG

Żwirek drewniany za około 100 złotych z włókna drewnianego. Producent zachwala go, że w kuwecie może on pozostać nawet do 7 tygodni. Warto zaznaczyć, że żwirek ten produkowany jest jedynie z surowców odnawialnych.

CERTECH ŻWIREK BENEK COMPACT NIEBIESKI 10L

Żwirek w szczególności przeznaczony marudnym kotom. Producent zapewnia, że dzięki swojemu zapachowi skusi nawet najbardziej wymagające koty. Dodatkowo żwirek posiada ponad 450 pozytywnych opinii w serwisie Ceneo.pl

SUPER BENEK LAWENDA JASNY FIOLET 25L

Żwirek o zapachu lawendy i kocimiętki, idealny dla kotów ceniących sobie ładnie pachnącą kuwetę w cenie około 50 złotych. Żwirek posiada naprawdę sporo dobrych opinii.

Żwirek prezentdlakota o zapachu lawendy

Prawie najtańszy żwirek w ofercie charakteryzujący się miłym zapachem, ale zdecydowanie większą dbałością o porządek ze względu na ZEOLIT, który posiada w swoim składzie charakteryzujący się działaniami przecie bakteryjnymi.

Sprawdź również

Trawa dla kota – recenzja i zdjęcia

Obroża na insekty dla kota

Sucha Karma Happy Cat – moja opinia i recenzja

Jedzenie dla kota Happy Cat – recenzja i moja opinia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *